Excesy v protidrogové politice mě frustrovaly, odcházejí schopní lidé a Česko zaspalo, říká končící Mravčík
Popis
„Důvodů k mé rezignaci bylo několik. Protidrogová politika by měla být moderní a vyvážená, Česko je v téhle oblasti považováno za progresivní zemi, ale v řadě opatření jsme zaspali,” kritizuje Viktor Mravčík, který v neděli skončil v čele Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti. „Atmosféra tam opravdu není dobrá. Proces se šéfredaktorem serveru Legalizace byl exces a frustrovalo mě, že se proti tomu nedokážou představitelé protidrogové politiky vymezit,” dodává.
Klíčová slova
Premium, Společnost, Martin Veselovský, drogy, Národní monitorovací středisko pro drogy a závislost, Viktor Mravčík, one-time