Propadáme panice a není divu, tlak je příliš velký. Blatného výrok zhoršil situaci ve společnosti, říká Koubský
Video source not available
Popis
Lidé jsou na médiích závislejší než kdy dřív, narostla čtenost a s tím i odpovědnost novinářů. Všichni by měli umět přiznat, že někdy nevědí, míní redaktor Deníku N Petr Koubský, vyznamenaný Cenou Ferdinanda Peroutky za informování o pandemii. Nebudu o koronaviru říkat něco, co není pravda, jen proto, abych se zalíbil někomu, kdo to chce slyšet. Tomu by se novinář neměl zpronevěřit, dodává.
Klíčová slova
Premium, Koronavirová krize, Daniela Drtinová, média