Propadáme panice a není divu, tlak je příliš velký. Blatného výrok zhoršil situaci ve společnosti, říká Koubský

Délka: 24min 2s
Video source not available

Popis

Lidé jsou na médiích závislejší než kdy dřív, narostla čtenost a s tím i odpovědnost novinářů. Všichni by měli umět přiznat, že někdy nevědí, míní redaktor Deníku N Petr Koubský, vyznamenaný Cenou Ferdinanda Peroutky za informování o pandemii. Nebudu o koronaviru říkat něco, co není pravda, jen proto, abych se zalíbil někomu, kdo to chce slyšet. Tomu by se novinář neměl zpronevěřit, dodává.

Klíčová slova

Premium, Koronavirová krize, Daniela Drtinová, média