Bez očkování by tu byl armagedon, dřív nebo později bude povinné. Jsme rukojmí nezodpovědných, říká Kubek

Délka: 24min 44s
Video source not available

Popis

Očkování funguje, štve mě, že tady máme sice 6 milionů zodpovědných lidí, kteří se nechali naočkovat, ale máme tu i 2 miliony, kteří tak neučinili, musí přestat být černými pasažéry. Vždy jsem byl zastáncem pozitivních motivací, ukázalo se, že to nestačí. Očkování bude v Evropě dřív nebo později povinné, když to nejde po dobrém, tak to půjde po zlém, říká prezident České lékařské komory Milan Kubek. Tato vlna je zbytečná. Oběti budou a bude jich víc, než by muselo. Do deseti dnů prorazíme hranici deseti tisíc nově nakažených denně, dodává.

Klíčová slova

Premium, Společnost