Na strach se dá zvyknout, zřejmě bych byl schopen zabít člověka. Nejvíc spojují nepříjemné zážitky, říká Ivo Zelinka

Délka: 20min 44s
Video source not available

Popis

Zřejmě bych byl schopen zabít čkověka, ale jako velitel by to znamenalo, že bych udělal chybu v plánování. Mám výhodu, že mám zodpovědnost za lidi, strach o sebe je potlačen tím, že udělám špatné rozhodnutí. Pro dnešní mladé je být tři týdny v lese bez mobilu a sociálních sítí velká výzva, říká výsadkář a velitel 43. výsadkového praporu Armády České republiky, podplukovník Ivo Zelinka. Rozhovor vznikl jako součást kampaně DVTV Extra. Děkujeme za podporu projektu!

Klíčová slova

Premium, Společnost, Emma Smetana, bezpečnost