Na strach se dá zvyknout, zřejmě bych byl schopen zabít člověka. Nejvíc spojují nepříjemné zážitky, říká Ivo Zelinka
Video source not available
Popis
Zřejmě bych byl schopen zabít čkověka, ale jako velitel by to znamenalo, že bych udělal chybu v plánování. Mám výhodu, že mám zodpovědnost za lidi, strach o sebe je potlačen tím, že udělám špatné rozhodnutí. Pro dnešní mladé je být tři týdny v lese bez mobilu a sociálních sítí velká výzva, říká výsadkář a velitel 43. výsadkového praporu Armády České republiky, podplukovník Ivo Zelinka. Rozhovor vznikl jako součást kampaně DVTV Extra. Děkujeme za podporu projektu!
Klíčová slova
Premium, Společnost, Emma Smetana, bezpečnost