Nikdo mě neučil, že mi umřou dvě třetiny pacientů, nikdy jsme za směnu neresuscitovali a neintubovali tolik lidí, podporu vlády necítím, říká vrchní sestra z ARO

Délka: 15min 6s
Video source not available

Popis

Pravidelně jsme posílali několik pacientů mimo okres, protože jsme je nebyli schopni zvládnout. Nikdy jsem nezažila, že bychom tolikrát za směnu resuscitovali a intubovali pacienty a oni mi do několika dnů zemřeli. Nikdy za můj život mě neučili, že mi zemřou dvě třetiny pacientů, říká Vlasta Bílková, vrchní sestra z anesteziologicko-resuscitačního oddělení Nemocnice Trutnov.

Klíčová slova

Premium, Koronavirová krize, Martin Veselovský, koronavirus, dvtv