Klaus: Bát se covidu je srabácké, žijeme v bláznivé době, bojíme se víc lidí než virů

Délka: 29min 10s
Video source not available

Popis

Covid je vážná a nebezpečná nemoc, přiměřeně sebevědomý člověk s ním ale musí umět žít. V nemocnici bych očekával stejnou péči jako ostatní, tvrdí bývalý prezident Václav Klaus, který opakovaně porušil vládní nařízení. Izolovat se mají nemocní a zdraví mají mít možnost jet lyžovat do Krkonoš, říká. Na otázku, jak si vysvětluje nárůst počtu úmrtí v loňském roce, ale jasně odpovědět nedokázal.

Klíčová slova

Premium, Koronavirová krize, Martin Veselovský, Společnost, koronavirus