Kelin: Z Putina je troska. Chtěl bych se dožít dne, kdy se za Rusko nebudu muset stydět
Video source not available
Popis
„Od Putina jsem čekal, že bude v lepší kondici. Z jeho proslovu jde vidět, že je ve slepé uličce a hledá, jak z toho ven. Doufejme, že se svět konečně poučí, že se zločinci se nedá vyjednávat, ani obchodovat,” říká historik ruského původu Alexej Kelin. „Z Putina je troska. Dnes už chápe, že na cara nemá a odhalil svoji pravou tvář. Tvář psychopata a zločince. Chtěl bych se dožít dne, kdy se za Rusko nebudu muset stydět,” dodává.
Klíčová slova
Premium, Daniela Drtinová, válka