Čekají nás těžké tři měsíce, děje se nedeklarované promořování, je to nemorální. Zlepšení může přijít v březnu, říká Hel
Video source not available
Popis
Skutečný počet mrtvých je kolem 18 tisíc, je to příliš mnoho, toto číslo se bohužel zvýší. Přitom není důvod, proč by to v Česku mělo být tak špatné. Pokud nezměníme náš přístup, tak dojde v březnu k promoření společnosti, to ale není a nikdy nebylo řešením epidemie, je neefektivní, neekonomické, neetické, nemorální a nesmyslné, říká česko-americký imunolog Zdeněk Hel. U očkování cením, že jdou politici příkladem, čím rychleji budeme imunizovat, tím dříve předejdeme zbytečným úmrtím, dodává.