Místní měli novináře za diverzanty, v jedné vesnici nás chtěli věšet na stromy. Pak si to sedlo, říká Vlach
Video source not available
Popis
„Nejhorší pro mě byl druhý den války v Kyjevě. Nikdo nevěděl, co se děje, lidé se báli, že Rusové už obsadili město, všichni se snažili dostat pryč,” říká novinář Tomáš Vlach, který byl na Ukrajině zhruba dva měsíce. „Z počátku nás místní měli za diverzanty a v jedné chvíli nás dokonce chtěli věšet na stromy. Časem si to sedlo, pochopili, že novináři jim mohou pomoci,” dodává.
Klíčová slova
Premium, Daniela Drtinová, válka