Politici to nezvládají, na tlumočníky se vykašlali, ty, co v Afghánistánu zůstanou, čeká smrt, Tálibán si bude dělat, co chce, říká Němec
Video source not available
Popis
Zajištění odsunu bezpečnostních pracovníků jsme měli řešit dopředu a ne teď horkou jehlou, Česko se na to vykašlalo. Jediná cesta z Kábulu je teď přes ambasády, město je absolutně zasekané vozidly a lidmi, všichni jsou v obrovské panice, říká Lumír Němec, bývalý příslušník speciální jednotky Vojenské policie (SOG). Tálibán čeká na příležitost a pak si bude dělat to, co chce, dodává.
Klíčová slova
Premium, Společnost, Zahraničí, Martin Veselovský