Blatný selhal, čím déle bude ministrem, tím víc mrtvých bude, je to jako nová pandemie, lidi zemřou zbytečně, říká Ludwig

Délka: 26min 43s
Video source not available

Popis

Mutace viru jsou tak nakažlivé, že je třeba se chovat jinak, jako by to byla nová pandemie. Vláda odkládá řešení, nemá odvahu rozhodnout. Lidi zemřou zbytečně, třetí i čtvrtá vlna jde z velké části za ministrem Blatným, říká datový inženýr Petr Ludwig. Česká policie je velmi laxní. Musíme hledat cesty, abychom to vysvětlili lidem, kteří stále tvrdí, že covid neexistuje, komunikace české vlády je na 1 % toho, co se děje v zahraničí, dodává.

Klíčová slova

Premium, Koronavirová krize, Michael Rozsypal, koronavirus, dvtv