Povšík: Kvůli čipům kulháme, horší období jsem ve škodovce nezažil, lidí se to ale dotkne jen okrajově
Video source not available
Popis
„Kvůli omezení výroby má problém kolem 25 tisíc lidí, zaměstnanci o tom přemýšlí a bojí se o místo. Chceme docílit snížení personálu o více než 600 lidí bez propouštění, museli jsme zmrazit nástupy, omezit přesčasy téměř na nulu a vypustit historicky nejvíce směn,” říká šéf odborů ve Škoda Auto Jaroslav Povšík. „Nejsme vykuchaná automobilka, čelíme jen přechodnému problému,” dodává.
Klíčová slova
Premium, Martin Veselovský