Povšík: Kvůli čipům kulháme, horší období jsem ve škodovce nezažil, lidí se to ale dotkne jen okrajově

Délka: 14min 58s
Video source not available

Popis

„Kvůli omezení výroby má problém kolem 25 tisíc lidí, zaměstnanci o tom přemýšlí a bojí se o místo. Chceme docílit snížení personálu o více než 600 lidí bez propouštění, museli jsme zmrazit nástupy, omezit přesčasy téměř na nulu a vypustit historicky nejvíce směn,” říká šéf odborů ve Škoda Auto Jaroslav Povšík. „Nejsme vykuchaná automobilka, čelíme jen přechodnému problému,” dodává.

Klíčová slova

Premium, Martin Veselovský