Konec amerického snu: Pochodeň svobody zhasla, Trump a jeho chaos a co bude teď s námi?
Co kdyby nebyly USA? Martin Veselovský a Pavel Kosatík o zemi, která se stala symbolem svobody i terčem kritiky. Proč od Ameriky očekáváme víc než od ostatních států? Co by se stalo s Evropou, kdyby se Spojené státy stáhly ze své role světové velmoci? Nebo se to už děje? A nabízí Donald Trump Americe nějakou budoucnost?