Vláda se rozhodla zničit, co funguje. Média zestátnit nenecháme, jsme připraveni vytáhnout větší zbraně, říká Moláček z ČT
Video source not available
Popis
„Nejde nám o peníze, ale o nezávislost. Jsem připravený riskovat hodně. A jestli se ptáte na to, zda jsem znovu ochotný spát tři týdny na velíně ve spacáku, tak ano, žádný problém s tím nemám,” říká k dnešní výstražné stávce reportér České televize a jedna z tváří iniciativy Veřejnoprávně Jan Moláček. „Plán je dál pokračovat v protestech a dát vládě ještě jasněji najevo, že se Česká republika nenechá připravit o média veřejné služby, které fungují velmi dobře. Změna, kterou vláda navrhuje, otevírá cestu k jejich politickému ovládnutí.”
Klíčová slova
Společnost, Martin Veselovský, Premium, Česká televize, Český rozhlas, Show in RSS