Čech v odříznuté Británii: Lidi prchají z Londýna, možností odletět už moc nezbývá, říká Posejpal

Délka: 8min 19s
Video source not available

Popis

Je to jako Alcatraz nebo odříznutý Gotham z Batmana, ještě jde odletět do Česka přes Španělsko, Katar nebo třeba Dubaj, ale letenky jdou do desetitisíců, na repatriační lety se nespoléhám, s Vánoci v Británii se nějak popasuju, i když ještě zkusím hledat alternativy jak se dostat domů, říká Čech žijící v Cambridge Zdeněk Posejpal.

Klíčová slova

Premium, Koronavirová krize, Martin Veselovský, Zahraničí, zdraví, koronavirus