Hašková: Hudba je pro mě hlavně o emoci. Toho, kdo je můj táta, jsem nikdy nevyužívala
Video source not available
Popis
„Jsem trošku naivní, chci věřit, že Eurovizi by měl vyhrát ten, kdo během vystoupení dokáže nejvíc ukázat emoce a předat svůj hudební vzkaz. Samozřejmě to tak ale není. Důležitý je i marketing a rozhovory, které dáváte. 22. místo byl obrovský úspěch. Nemáme za sebou manažera a dostali jsme se do finále,” říká zpěvačka Dominika Hašková. „Nikdy jsem nevyužívala toho, kdo je můj táta. Vlastně jsem si jeho slávu dlouho ani neuvědomovala,” dodává.
Klíčová slova
Premium, Společnost