Jeviště je pro mě droga. Češi jsou jako Cimrman, buď velikáši, nebo padáme na dno. Smrti má člověk hledět tváří v tvář, říká Čepelka
Video source not available
Popis
Nejvíc se cítím být autorem veršů, ale jeviště je jako droga, když vám je zle, hurá na něj. Je zvláštní vidět svůj život v jedné hodině, život se chýlí ke konci a člověk často neví, jak se k tomu postavit, říká herec a scenárista Miloň Čepelka. Režisér Patrik Ulrich o něm natočil dokument Štace Miloně Čepelky. Poprvé jsem ho viděl plakat, dojetím i radostí. Nejtěžší bylo ho k natáčení přemluvit, není to herec malých rolí, tvrdí Patrik Ulrich.
Klíčová slova
Premium, Společnost, Daniela Písařovicová, divadlo