Končí jedna éra, vracíme se sami k sobě. Ne všechny hodnoty, kterými jsme žili, jsou ty správné, říká Nešlehová
Video source not available
Popis
Vytvořili jsme si paralelní stát. V krizi se najednou začalo ukazovat, kdo má jaký charakter. Český národ má velké množství bezejmenných hrdinů a z tohoto hlediska byl loňský rok opravdu rokem jakési národní naděje, míní Markéta Nešlehová, režisérka dokumentu Národ sobě 2.0, ve kterém zachytila příběhy z první koronavirové vlny. Jedna éra končí, jsem za to ráda, vracíme se sami k sobě, dodává.
Klíčová slova
Premium, Koronavirová krize, Martin Veselovský, Společnost