Máme tisíce mrtvých a řešíme, že nemůžeme jít večer chlastat. Řešíme přežití firem, ale ne lidí, jsem z toho zoufalý, říká Kamberský
Video source not available
Popis
Řešíme přežití firem a ne přežití lidí. Cynický vabank, který hrál Babiš i opozice, je největší zklamání, jaké jsem zažil od roku 1989 v české politice, říká komentátor Lidových novin Petr Kamberský. Babiš místo toho, aby se dotazoval opozice na jejich názory, tak se jezdil koukat na lahvičky Sputniku do Bělehradu. Byl zvyklý, že má většinu s komunisty, je to jeho obrovské selhání. Projevuje se tu stále nižší respekt k Ústavě, tvrdí Petr Honzejk z Hospodářských novin.
Klíčová slova
Premium, Politika, Martin Veselovský, koronavirus, dvtv