Obyvatel Lužic nás provedl katastrofou: Bylo to hrozné, je tu spoušť. Desítky domů čeká demolice
Video source not available
Popis
Šlo to přímo na nás, schovali jsme se do sklepa, celé to trvalo maximálně deset minut, ale podívejte se, co za deset minut tornádo dokáže, říká obyvatel Lužic u Hodonína Alexander Kovalev a ukazuje poničené domy. Ty označené žlutým křížkem čeká demolice, jsou jich desítky, i dům starosty je určený ke zbourání. Nemáme elektřinu ani plyn. Vymlátilo nám to skoro všechna okna a máme díru ve střeše, popisuje.
Klíčová slova
Premium, Společnost, Martin Veselovský