Obyvatel Lužic nás provedl katastrofou: Bylo to hrozné, je tu spoušť. Desítky domů čeká demolice

Délka: 8min 44s
Video source not available

Popis

Šlo to přímo na nás, schovali jsme se do sklepa, celé to trvalo maximálně deset minut, ale podívejte se, co za deset minut tornádo dokáže, říká obyvatel Lužic u Hodonína Alexander Kovalev a ukazuje poničené domy. Ty označené žlutým křížkem čeká demolice, jsou jich desítky, i dům starosty je určený ke zbourání. Nemáme elektřinu ani plyn. Vymlátilo nám to skoro všechna okna a máme díru ve střeše, popisuje.

Klíčová slova

Premium, Společnost, Martin Veselovský