Odmítl povinně testovat žáky, byl odvolán: Podám žalobu, hájím právo dětí na školu, říká bývalý ředitel Semecký

Délka: 17min 38s
Video source not available

Popis

Není v pořádku porušovat zákony, ale je otázka, jaký zákon je porušován, v první řadě musím dodržovat školský zákon, umožnit přístup do školy všem dětem bez rozdílu. Všechno ohledně opatření se navalilo na školy, neměli jsme dostatek času, abychom to vše zvládli prodiskutovat, říká Ivan Semecký, odvolaný ředitel Waldorfské školy Semily. Chci podat žalobu, moje odvolání je nepřiměřené, nikdy jsem nedostal za 5 let žádnou výtku, dodává.

Klíčová slova

Premium, děti