PES 5 bude ještě týdny, musíme to vydržet. Otevření hospod byla chyba a beru to na sebe. Premiérem být nechci, říká Havlíček
Video source not available
Popis
Rozvolňování v prosinci byla poloviční chyba. Myslím, že jsme neměli pouštět restaurace. Přiznám se, že jsem to chtěli pustit všechno naráz. Byl jsem přesvědčen, že když se nastaví tvrdá kritéria, počty lidí a podobně, že to bude udržitelné. Beru to na sebe. Tvrdá opatření budeme muset ještě týdny přetrpět, když to vydržíme, dostaneme se do čísla čtyři, říká Karel Havlíček, vicepremiér, ministr průmyslu a obchodu a ministr dopravy.
Klíčová slova
DVTV News, Premium, Koronavirová krize, Politika, Michael Rozsypal, Společnost, vláda