Rapper Marpo: V depresích se píše nejlíp. Lidi mě berou jako bezcitného gaunera, ale časem měknu
Video source not available
Popis
„Člověk za kariéru mockrát vyhoří. Po prohraném zápase s Vémolou jsem ztratil chuť boxovat a dělat muziku, říkal jsem si, že to vůbec nemá cenu. Potom jsem zahodil své dědkovství a zjistil, že můžu mít k muzice úplně jiný přístup, že ne všichni mladí to dělají špatně,“ říká rapper Ota Petřina známý jako Marpo. „Lidi mě berou jako bezcitného gaunera, ale u věcí, které se týkají mých dětí, se hrozně dojímám. Dost jsem se nabrečel,“ dodává.
Klíčová slova
Kultura, Premium, Daniela Drtinová, Show in RSS