V pondělí bez nouzového stavu se nestane nic, uzavření okresů je zbytečné, říká starosta Trutnova Adamec

Délka: 12min 35s
Video source not available

Popis

Pondělí bez nouzového stavu se neobávám, nestane se vůbec nic, máme také jiné možnosti. Je to odpovědnost premiéra Babiše, k uzavření našeho okresu dojde, sjedou se policisté z celé České republiky, je to teď už zbytečné, situace se u nás stabilizuje, přesouvá se se to jiných okresů, říká poslanec ODS a starosta Trutnova Ivan Adamec.

Klíčová slova

Premium, Koronavirová krize, Michael Rozsypal, dvtv, Politika