V pondělí bez nouzového stavu se nestane nic, uzavření okresů je zbytečné, říká starosta Trutnova Adamec
Video source not available
Popis
Pondělí bez nouzového stavu se neobávám, nestane se vůbec nic, máme také jiné možnosti. Je to odpovědnost premiéra Babiše, k uzavření našeho okresu dojde, sjedou se policisté z celé České republiky, je to teď už zbytečné, situace se u nás stabilizuje, přesouvá se se to jiných okresů, říká poslanec ODS a starosta Trutnova Ivan Adamec.
Klíčová slova
Premium, Koronavirová krize, Michael Rozsypal, dvtv, Politika