Kelin: Z Putina je troska. Chtěl bych se dožít dne, kdy se za Rusko nebudu muset stydět

Délka: 17min 29s
Video source not available

Popis

„Od Putina jsem čekal, že bude v lepší kondici. Z jeho proslovu jde vidět, že je ve slepé uličce a hledá, jak z toho ven. Doufejme, že se svět konečně poučí, že se zločinci se nedá vyjednávat, ani obchodovat,” říká historik ruského původu Alexej Kelin. „Z Putina je troska. Dnes už chápe, že na cara nemá a odhalil svoji pravou tvář. Tvář psychopata a zločince. Chtěl bych se dožít dne, kdy se za Rusko nebudu muset stydět,” dodává.

Klíčová slova

Premium, Daniela Drtinová